Property Sale
Sale
$205,000
Sq Ft990DeedBook 19750, Page 753Recorded7/31/2024
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2015 | $3,578 | +29.7% |
| 2014 | $2,758 | +0.9% |
| 2013 | $2,735 | +6.7% |
| 2012 | $2,564 | +33.0% |
Year Built: 1975
16 Newport Court
Residential
93 Northrup Dr
Residential
34 Northrup Dr
Residential
30 Northrup Dr
Residential
27 Newport Court
Residential