Property Sale
Sale
$200,000
DeedBook 12863, Page 1334
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,837 | +5.4% |
| 2024 | $3,641 | +3.6% |
| 2023 | $3,513 | +1.3% |
| 2022 | $3,468 | +1.7% |
Year Built: 1987
41 Brandywine Ct
Residential
138 Brandywine Ct
Residential
134 Northrup Dr
Residential
129 Brandywine Ct
Residential
139 Brandywine Ct
Residential