Property Sale
Sale
$405,000
From:
To:
Sq Ft2,490DeedBook 15843, Page 61Recorded7/8/2014
From:
To:
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,792 | +5.7% |
| 2024 | $10,208 | +3.6% |
| 2023 | $9,849 | +1.3% |
| 2022 | $9,721 | +1.7% |
From:
To:
Year Built: 1998
251 Oak Forest Drive
Residential
9 Paula Ct.
Residential
239 Oak Forest Drive
Residential
21 Barrett Walk
Residential
271 White Oak Court
Residential