Property Sale
SaleMulti
$310,000
DeedBook 14107, Page 1206
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2010 | $5,139 | +6.2% |
| 2009 | $4,839 | +5.2% |
| 2008 | $4,601 | +5.0% |
| 2007 | $4,383 | +7.6% |
Year Built: 1983
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.