Skip to content

425 Jack Martin Blvd.Brick, NJ 08724

Last Sale Date
Dec 23, 2024

Property Information

Block1170
Lot18
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBrick Twp
Tax Map Page61

Building Details

Building Class10
Description5SB HOSPIT
Dwellings1
ZoningHS
Sq Footage---
Acreage22.88

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$9,023,500
17%
Improvement Value:$44,236,900
83%
Total Assessment$53,260,400

Sale
$0