Property Sale
Sale
$169,500
From:
To:
Sq Ft1,024DeedBook 18124, Page 687Recorded10/26/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,756 | +5.4% |
| 2024 | $2,616 | +3.6% |
| 2023 | $2,524 | +1.3% |
| 2022 | $2,491 | +1.7% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1978
34 Markham Road
Residential
14 Clay Circle
Residential
6 The Boulevard
Residential
5 Vaughn Court
Residential
37 Markham Road
Residential