Property Sale
Sale
$160,000
From:
To:
Sq Ft1,370DeedBook 16078, Page 713Recorded5/12/2015
From:
To:
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,492 | +5.4% |
| 2024 | $3,314 | +3.6% |
| 2023 | $3,198 | +1.3% |
| 2022 | $3,156 | +1.7% |
From:
To:
Year Built: 1976
41 Tony Court
Residential
3 Lamb Rd
Residential
23 Patmore Road
Residential
42 Watkins Rd.
Residential
50 Darley Circle
Residential