Property Built
Built
Year Built: 1974
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,780 | +5.4% |
| 2024 | $2,638 | +3.6% |
| 2023 | $2,545 | +1.3% |
| 2022 | $2,512 | +1.7% |
Year Built: 1974
40 Tony Court
Residential
123 Clay Circle
Residential
109 Central Blvd.
Residential
56 Darley Circle
Residential
10 Darley Circle
Residential