Property Sale
Sale
$168,000
DeedBook 12395, Page 1611
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,678 | +5.9% |
| 2024 | $2,529 | +4.0% |
| 2023 | $2,432 | +1.5% |
| 2022 | $2,397 | +1.9% |
Year Built: 1974
55 Tony Court
Residential
36 Central Blvd.
Residential
50 Tony Court
Residential
48 Tony Court
Residential
51 Sidney Ct
Residential