Property Sale
Sale
$157,000
DeedBook 12467, Page 105
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,511 | -4.2% |
| 2024 | $2,621 | +3.6% |
| 2023 | $2,529 | +1.3% |
| 2022 | $2,496 | +1.7% |
Year Built: 1974
140 Clay Circle
Residential
43 Tony Court
Residential
29 Watkins Rd.
Residential
77 Central Blvd.
Residential
3 Patmore Road
Residential