Property Sale
Sale
$87,500
DeedBook 10283, Page 1239
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,821 | +5.4% |
| 2024 | $2,678 | +3.6% |
| 2023 | $2,584 | +1.3% |
| 2022 | $2,550 | +1.7% |
Year Built: 1974
30 Tony Court
Residential
35 Tony Court
Residential
26 Sidney Ct.
Residential
47 Sidney Ct.
Residential
150 Clay Circle
Residential