Property Sale
Sale
$90,000
DeedBook 14900, Page 3
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,485 | +5.9% |
| 2024 | $2,346 | +4.0% |
| 2023 | $2,255 | +1.5% |
| 2022 | $2,222 | +1.9% |
Year Built: 1970
121 Blake Circle
Residential
103 Blake Circle
Residential
45 Central Blvd.
Residential
7 Lamb Rd.
Residential
56 Collins Ct.
Residential