Property Sale
Sale
$130,000
From:
To:
Sq Ft1,076DeedBook 15713, Page 1612Recorded12/23/2013
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,714 | +5.4% |
| 2024 | $2,576 | +3.6% |
| 2023 | $2,486 | +1.3% |
| 2022 | $2,453 | +1.7% |
From:
To:
Year Built: 1970
73 Clay Circle
Residential
85 Clay Circle
Residential
87 Blake Circle
Residential
1 Gray Lane
Residential
20 Constable St
Residential