Property Sale
Sale
$137,000
DeedBook 14396, Page 794
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,642 | +5.9% |
| 2024 | $2,495 | +4.0% |
| 2023 | $2,398 | +1.5% |
| 2022 | $2,364 | +1.9% |
Year Built: 1973
27 Watkins Road
Residential
29 Collins Ct.
Residential
125 Clay Circle
Residential
6 Arnold St.
Residential
124 Central Blvd.
Residential