Property Sale
Sale
$75,000
DeedBook 5463, Page 872
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,902 | +5.4% |
| 2024 | $2,754 | +3.6% |
| 2023 | $2,658 | +1.3% |
| 2022 | $2,623 | +1.7% |
Year Built: 1971
60 Collins Ct
Residential
96 Central Blvd.
Residential
40 Sidney Ct.
Residential
103 Clay Circle
Residential
46 Dekker Ct.
Residential