Property Sale
Sale
$65,000
From:
To:
Sq Ft1,134DeedBook 15651, Page 1025Recorded9/30/2013
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,908 | +5.4% |
| 2024 | $2,759 | +3.6% |
| 2023 | $2,662 | +1.3% |
| 2022 | $2,628 | +1.7% |
From:
To:
Year Built: 1979
45 Watkins Road
Residential
13 Thomas Ct
Residential
46 Watkins Road
Residential
37 Collins Ct.
Residential
3 Thomas Ct
Residential