Property Sale
Sale
$140,000
DeedBook 14324, Page 404
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,547 | +5.4% |
| 2024 | $3,366 | +3.6% |
| 2023 | $3,248 | +1.3% |
| 2022 | $3,206 | +1.7% |
Year Built: 1974
124 Clay Circle
Residential
72 Everest Dr. So.
Residential
1575 Walnut Ave
Residential
428 Mac Arthur Dr.
Residential
88 Mansfield Dr.
Residential