Property Sale
Sale
$181,000
DeedBook 13017, Page 133
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,662 | +5.4% |
| 2024 | $2,527 | +3.6% |
| 2023 | $2,438 | +1.3% |
| 2022 | $2,406 | +1.7% |
Year Built: 1973
63 Whitman St
Residential
7 Dickinson Rd
Residential
25 Pheasant Dr.
Residential
54 Tony Court
Residential
53 Whitman St
Residential