Property Sale
Sale
$1,088,142
Sq Ft3,665DeedBook 19004, Page 1938Recorded4/25/2022
Year Built: 2022
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,261 | +5.2% |
| 2024 | $18,307 | +141.2% |
| 2023 | $7,590 | +1.3% |
| 2022 | $7,494 | +1.6% |
Year Built: 2022
490 Sunset Blvd.
Residential
523 Route 35 No.
Residential
514 Sunset Blvd.
Residential
539 Route 35 No.
Residential
211 7th Avenue
Residential