Property Sale
Sale
$235,000
From:
To:
Sq Ft1,387DeedBook 16715, Page 769Recorded4/20/2017
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,911 | +5.2% |
| 2024 | $4,669 | +3.5% |
| 2023 | $4,513 | +1.4% |
| 2022 | $4,451 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1979
62 Greenbriar Blvd.
Residential
99 Greenbriar Blvd.
Residential
23 Piedmont Court
Residential
7 Olympus Way
Residential
130 Everest Dr. So.
Residential