Property Sale
Sale
$250,000
DeedBook 14452, Page 126
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,131 | +5.2% |
| 2024 | $4,878 | +3.5% |
| 2023 | $4,715 | +1.4% |
| 2022 | $4,650 | +1.9% |
Year Built: 1986
33 Everest Dr. No.
Residential
82 Mansfield Dr.
Residential
17 Everest Dr. No.
Residential
26 Everest Dr. No.
Residential
27 Everest Dr. No.
Residential