Property Built
Built
Year Built: 2000
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,456 | +5.2% |
| 2024 | $6,138 | +3.5% |
| 2023 | $5,933 | +1.4% |
| 2022 | $5,852 | +1.9% |
Year Built: 2000
6 Shelley Rd.
Residential
5 Shelley Rd.
Residential
199 Wordsworth Rd.
Residential
17 Tennyson Rd.
Residential
41 Byron Rd.
Residential