Property Sale
Sale
$198,990
DeedBook 10586, Page 1120
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,778 | +5.2% |
| 2024 | $6,444 | +3.5% |
| 2023 | $6,229 | +1.4% |
| 2022 | $6,143 | +1.9% |
Year Built: 2001
9 Tennyson Rd.
Residential
167 Wordsworth Rd.
Residential
37 Byron Rd.
Residential
183 Wordsworth Rd.
Residential
108 Wordsworth Rd.
Residential