Skip to content

Godfrey Lake DrBrick, NJ 08724

Last Sale Date
Apr 11, 2024

Property Information

Block1234
Lot2
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBrick Twp
Tax Map Page64.1

Building Details

Building Class10
DescriptionLAKE
Dwellings1
ZoningR75
Sq Footage---
Acreage8.47

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$84,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$84,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,215+5.2%
2024$2,106+3.5%
2023$2,035+1.4%
2022$2,007+1.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0