Property Sale
Sale
$199,000
DeedBook 10879, Page 73
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,271 | +5.2% |
| 2024 | $5,961 | +3.5% |
| 2023 | $5,762 | +1.4% |
| 2022 | $5,683 | +1.9% |
Year Built: 1987
801 Maple Ave.
Residential
458 Rose Ave.
Residential
861 Stengel Ave.
Residential
231 19th Ave.
Residential
261 Morris Ave.
Residential