Property Sale
Sale
$240,000
Sq Ft1,256DeedBook 18305, Page 1711Recorded2/9/2021
From:
To:
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,177 | +5.2% |
| 2024 | $5,872 | +3.5% |
| 2023 | $5,676 | +1.4% |
| 2022 | $5,598 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1976
253 Newark Dr.
Residential
406 16th Ave
Residential
370 20th Ave.
Residential
261 Morris Ave.
Residential
376 Kelly Ave
Residential