Property Sale
Sale
$295,000
From:
To:
Sq Ft1,268DeedBook 16909, Page 1144Recorded10/19/2017
From:
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,592 | +5.2% |
| 2024 | $6,267 | +3.5% |
| 2023 | $6,058 | +1.4% |
| 2022 | $5,975 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1965
370 20th Ave.
Residential
290 18th Ave.
Residential
345 18th Ave
Residential
403 17th Ave
Residential
338 South Lake Dr
Residential