Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,051 | +5.2% |
| 2024 | $5,753 | +3.5% |
| 2023 | $5,561 | +1.4% |
| 2022 | $5,484 | +1.9% |
Year Built: 1965
396 Simon Pl
Residential
348 17th Ave.
Residential
435 Carole Ave
Residential
251 22nd Ave.
Residential
180 Theodore Ct.
Residential