Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,575 | +5.2% |
| 2024 | $5,300 | +3.5% |
| 2023 | $5,123 | +1.4% |
| 2022 | $5,053 | +1.9% |
Year Built: 1950
377 Harper Ave
Residential
474 16th Ave
Residential
294 17th Ave.
Residential
456 West Lake Dr.
Residential
239 17th Ave.
Residential