Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,216 | +5.4% |
| 2024 | $6,848 | +3.6% |
| 2023 | $6,611 | +1.4% |
| 2022 | $6,516 | +2.0% |
Year Built: 1973
376 19th Ave.
Residential
181 Cleveland Ct.
Residential
328 Jefferson Ct
Residential
319 23rd Ave.
Residential
393 North Lake Dr.
Residential