Property Sale
SaleMulti
$330,000
DeedBook 14437, Page 1621
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,432 | +5.2% |
| 2024 | $7,065 | +3.5% |
| 2023 | $6,829 | +1.4% |
| 2022 | $6,736 | +1.9% |
Year Built: 1975
321 Lincoln Ct.
Residential
208 Cleveland Ct.
Residential
411 Austin Ave
Residential
103 S. Beverly Dr.
Residential
336 17th Ave
Residential