Property Sale
SaleMulti
$196,000
DeedBook 13882, Page 1532
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,775 | +5.2% |
| 2024 | $4,539 | +3.5% |
| 2023 | $4,388 | +1.4% |
| 2022 | $4,328 | +1.9% |
Year Built: 1940
270 Riverside Dr. No.
Residential
164 Walnut Dr.
Residential
720 Maple Ave.
Residential
424 Carole Ave
Residential
725 Old Burnt Tavern Rd.
Residential