Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,624 | +5.2% |
| 2024 | $6,297 | +3.5% |
| 2023 | $6,087 | +1.4% |
| 2022 | $6,003 | +1.9% |
Year Built: 1971
329 23rd Ave.
Residential
238 18th Ave
Residential
210 Wilson Ct.
Residential
242 18th Ave
Residential
355 20th Ave
Residential