Property Sale
Sale
$125,000
From:
To:
Sq Ft900DeedBook 16299, Page 862Recorded1/25/2016
From:
To:
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,455 | +5.2% |
| 2024 | $2,334 | +3.5% |
| 2023 | $2,256 | +1.4% |
| 2022 | $2,225 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1976
278a Sawmill Road
Residential
48 Waterfront Dr
Residential
25 River Lane
Residential
58 Waterfront Dr
Residential
38 Breeze Ct.
Residential