Property Sale
Sale
$70,000
DeedBook 14922, Page 1646
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,505 | +5.2% |
| 2024 | $2,382 | +3.5% |
| 2023 | $2,302 | +1.4% |
| 2022 | $2,270 | +1.9% |
Year Built: 1977
28 Marina Lane
Residential
140 Skyline Dr
Residential
148 Skyline Dr
Residential
42 Breeze Ct.
Residential
22 Marina Lane
Residential