Property Sale
Sale
$115,000
Sq Ft888DeedBook 17880, Page 1065Recorded5/7/2020
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,367 | +5.2% |
| 2024 | $2,250 | +3.5% |
| 2023 | $2,175 | +1.4% |
| 2022 | $2,145 | +1.9% |
Year Built: 1978
33 Marina Lane
Residential
64 Skyline Dr
Residential
59 Marina Lane
Residential
58 Waterfront Dr
Residential
25 River Lane
Residential