Property Sale
Sale
$107,000
Sq Ft1,014DeedBook 19428, Page 1010Recorded7/12/2023
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,646 | +5.2% |
| 2024 | $2,516 | +3.5% |
| 2023 | $2,432 | +1.4% |
| 2022 | $2,398 | +1.9% |
Year Built: 1974
238 Sawmill Road
Residential
272 Sawmill Road
Residential
326a Sawmill Road
Residential
326 Sawmill Road
Residential
192 Sawmill Road
Residential