Property Sale
Sale
$141,000
From:
To:
Sq Ft1,066DeedBook 17501, Page 1Recorded6/12/2019
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,690 | +5.2% |
| 2024 | $3,508 | +3.5% |
| 2023 | $3,391 | +1.4% |
| 2022 | $3,344 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1988
1072 Sawmill Road
Residential
1148 Sawmill Road
Residential
1118 Sawmill Road
Residential
290 Greenwood Loop Rd.
Residential
128 Sawmill Road
Residential