Property Sale
Sale
$54,000
DeedBook 10062, Page 174
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,930 | +5.2% |
| 2024 | $3,736 | +3.5% |
| 2023 | $3,612 | +1.4% |
| 2022 | $3,562 | +1.9% |
Year Built: 1984
88 Creek Road
Residential
212 Greenwood Loop Rd.
Residential
270 Greenwood Loop Rd.
Residential
159 Sawmill Road
Residential
2014 Sawmill Road
Residential