Property Sale
Sale
$305,000
DeedBook 14968, Page 67
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,347 | +5.2% |
| 2024 | $7,935 | +3.5% |
| 2023 | $7,670 | +1.4% |
| 2022 | $7,565 | +1.9% |
Year Built: 1985
814 Warwick Rd.
Residential
1266 Concord Dr.
Residential
543 Jessica Lane
Residential
61 Beverly Beach Rd.
Residential
811 Constitution Dr.
Residential