Property Sale
Sale
$144,900
DeedBook 5020, Page 513
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,704 | +5.2% |
| 2024 | $7,324 | +3.5% |
| 2023 | $7,079 | +1.4% |
| 2022 | $6,982 | +1.9% |
Year Built: 1985
540 Heather Lane
Residential
871 Pioneer Dr.
Residential
6 Piedmont Court
Residential
2 Piedmont Court
Residential
112 Mansfield Dr.
Residential