Property Sale
Sale
$50,000
DeedBook 10043, Page 989
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,214 | +5.2% |
| 2024 | $3,055 | +3.5% |
| 2023 | $2,953 | +1.4% |
| 2022 | $2,913 | +1.9% |
Year Built: 1974
10 Briar Mills Dr
Residential
79 Briar Mills Dr
Residential
66 Briar Mills Dr
Residential
127 Briar Mills Dr
Residential
30 Briar Mills Dr.
Residential