Property Sale
Sale
$120,000
From:
To:
Sq Ft1,040DeedBook 17128, Page 783Recorded5/29/2018
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,111 | +5.2% |
| 2024 | $3,908 | +3.5% |
| 2023 | $3,778 | +1.4% |
| 2022 | $3,726 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1974
104 Belinda Ct.
Residential
1370 Olivia Court
Residential
1454 Viola Court
Residential
92 Belinda Ct.
Residential
90 Belinda Ct.
Residential