Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,187 | +5.2% |
| 2024 | $3,980 | +3.5% |
| 2023 | $3,847 | +1.4% |
| 2022 | $3,794 | +1.9% |
Year Built: 1974
174 Esmeralda Ct
Residential
148 Esmeralda Ct.
Residential
144 Esmeralda Ct
Residential
116 Miranda Court
Residential
112 Miranda Court
Residential