Property Sale
Sale
$194,000
From:
To:
Sq Ft1,300DeedBook 17091, Page 734Recorded4/23/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,778 | +5.2% |
| 2024 | $4,542 | +3.5% |
| 2023 | $4,390 | +1.4% |
| 2022 | $4,330 | +1.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1979
290 Tabetha Court
Residential
270 Tabetha Court
Residential
1146 Rita Ct.
Residential
1080 Lizzies Ct.
Residential
1112 Bernard Ct.
Residential