Property Sale
Sale
$148,000
From:
To:
Sq Ft1,200DeedBook 15606, Page 531Recorded8/7/2013
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,401 | +5.2% |
| 2024 | $4,184 | +3.5% |
| 2023 | $4,044 | +1.4% |
| 2022 | $3,989 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1979
534 Linda Court
Residential
694 Denise Ct.
Residential
1126 Bernard Ct.
Residential
1130 Bernard Ct.
Residential
590 Labana Court
Residential