Property Built
Built
Year Built: 1974
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,710 | +5.2% |
| 2024 | $4,477 | +3.5% |
| 2023 | $4,328 | +1.4% |
| 2022 | $4,268 | +1.9% |
Year Built: 1974
236 Samantha Court
Residential
1400 Isabella Court
Residential
1458 Viola Court
Residential
288 Tabetha Court
Residential
108 Miranda Court
Residential