Property Sale
Sale
$158,500
From:
To:
Sq Ft1,120DeedBook 17412, Page 999Recorded3/19/2019
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,053 | +5.2% |
| 2024 | $3,853 | +3.5% |
| 2023 | $3,725 | +1.4% |
| 2022 | $3,674 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1974
156 Primrose Lane
Residential
114 Primrose Lane
Residential
86 Primrose Lane
Residential
73 Primrose Lane
Residential
135 Primrose Lane
Residential