Property Sale
SaleMulti
$185,000
DeedBook 14722, Page 1097
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,205 | +5.2% |
| 2024 | $4,947 | +3.5% |
| 2023 | $4,780 | +1.3% |
| 2022 | $4,719 | +1.6% |
Year Built: 1945
477 Mantoloking Rd.
Residential
54 Tall Timber Dr
Residential
462 Burnt Bark Rd.
Residential
485 Bara St.
Residential
81 London Rd.
Residential