Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,680 | +5.2% |
| 2024 | $4,448 | +3.5% |
| 2023 | $4,298 | +1.3% |
| 2022 | $4,244 | +1.6% |
Year Built: 1955
463 Sylvan Dr
Residential
6 W. Riverside Dr. S.
Residential
137 Pinehurst Rd.
Residential
488 Mohawk Dr.
Residential
455 Eagle Pass
Residential